Profesionální vlasová kosmetika

certifikát-otočený

Proč si vybrat profesionální vlasovou kosmetiku?

 

Protože chceme pro sebe jen to nejlepší. Pokud používáme kvalitní krém na obličej pro krásnou pleť, chceme také kvalitní kosmetiku pro zdravou pokožku hlavy a krásné vlasy.

 

Stejně tak jako bychom si nikdy nedaly na obličej jar, na hlavu nepatří šampony z drogerie. Cituji jednu mou kolegyni: „Je to v podstatě navoněný saponát, který je akorát narvaný koktejlem nejhorších silikonů, které vlasy obalí pro váš pocit zdravého vlasu.“

Zmíněné silikony se po delším používání budou tak vrstvit na vlase, že se vlas přestane chovat jako vlas, začne být těžký, barva nebude chytat rovnoměrně, a pokud se žehlíte, silikon si ještě zapečete pod kutikulu a vlasy budete mít nevratně zalaminátované v jakémsi plastovém povrchu. Přes něj už se do vlasu nedostanou žádné výživné složky z jakékoliv další péče, tudíž pak drahé masky lijete jen do výlevky.

Protože produkty PM neobsahují těžké silikony a parabeny,  můžeme se spolehnout na to, že barva vlasů je krásná, dobře chytá, dlouho vydrží, vlasy se nemastí, a jsou plné života. Účes neplihne a dělá nám radost.

Pokud chcete skutečne cílenou péči na míru, prodavačka v drogerii vám neporadí.

Máte-li zájem o účinné produkty, kupujte první jakost u kadeřníka nebo u autorizovaných prodejců. To, že to někde koupíte levněji neznamená, že kupujete za menší peníze stejné účinky. Nešiďte se a nelijte si na hlavu něco, co vám nesvědčí.

Moc ráda pomůžu vybrat produkty přesně na míru pro vás. Stačí mě kontaktovat na mejlu, v kontaktím formuláři nebo si jen pročíst články, které jsou uložené v menu :)